Parallel batch processing (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...
