Parallel batch processing (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Performance
nl: Prestaties

en: Variables
nl: Variabelen

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Enable cache
nl: Cache inschakelen

en: Batch settings
nl: Batch-instellingen
