Parallel batch processing (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Performance
sv: Prestanda

en: Variables
sv: Variabler

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Processing...
sv: Bearbetar...
