Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to af translation catalogue (73 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Message
af: Boodskap

en: No data
af: Geen data

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Configure
af: Verstel

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: To
af: Aan

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: Load
af: Laai

en: Method
af: Metode

en: Users
af: Gebruikers

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Source
af: Bron

en: Path alias
af: Pad alias

en: Permissions
af: Regte

en: Themes
af: Temas

en: users
af: gebruikers

en: Translated
af: Vertaal

en: Blocks
af: Blokke

en: Add vocabulary
af: Voeg woordeskat by

en: Index
af: Indeks

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Translate
af: Vertaal

en: Add language
af: Voeg taal by

en: No modules selected.
af: Geen modules gekies nie.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Install new theme
af: Installeer nuwe tema
