Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to am translation catalogue (71 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Development
am: ልማት

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Parent
am: ወላጅ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Configure
am: ውቀር

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር

en: Clear
am: አጥራ

en: Source
am: ምንጭ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Definition
am: ብየና

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Translated
am: የተተረጎመ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Add vocabulary
am: መዝገበ ቃላት ጨምር

en: Add role
am: ሚና ጨምር

en: Untranslated
am: ያልተተረጎመ

en: Translate
am: ተርጉም

en: Uri
am: ዩአርአይ

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: Add language
am: ቋንቋ ጨምር

en: Add content type
am: የይዞታ ዓይነት ጨምር

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: Route Name
am: የፈለግ ስም
