Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to br translation catalogue (26 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Development
br: Diorren

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Filter
br: Sil

en: Logout
br: Digevreañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Definition
br: Termenadur

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Plugin
br: Lugant

en: Add vocabulary
br: Ouzhpennañ geriaoueg

en: Index
br: Meneger

en: About
br: Diwar-benn
