Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (69 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: content
bs: sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Comments
bs: Komentari

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Parent
bs: Roditelj

en: none
bs: ništa

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Modules
bs: Moduli

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Search settings
bs: Postavke pretrage

en: Events
bs: Događaji

en: Users
bs: Korisnici

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Themes
bs: Teme

en: Translation
bs: Prevod

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Hide
bs: Sakrij

en: Alias
bs: Pseudonim

en: Translate
bs: Prevedi

en: Add language
bs: Dodaj jezik

en: Invalid input
bs: Nepravilan unos

en: Add content type
bs: Dodaj tip sadržaja
