Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (163 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Public
cs: Veřejná

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Response
cs: Odpověď

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Parent
cs: Nadřazený

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Icon
cs: Ikona

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Components
cs: Komponenty

en: n/a
cs: není

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: All
cs: Vše

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Add view
cs: Přidat pohled

en: To
cs: Komu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Search settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: Nodes
cs: Uzly

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Load
cs: Načíst

en: Method
cs: Metoda

en: Events
cs: Události

en: Now
cs: Nyní

en: Class
cs: Třída

en: External
cs: Externí

en: Users
cs: Uživatelé

en: Channel
cs: Kanál

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Original
cs: Původní

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Hidden
cs: Skryté

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Clear
cs: Vymazat

en: Source
cs: Zdroj

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Definition
cs: Definice

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Completed
cs: Dokončené

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: Blocks
cs: Bloky

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Index
cs: Rejstřík

en: Hide
cs: Skrýt

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Render cache
cs: Mezipaměť vykreslování

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Switch user
cs: Přepnout uživatele

en: by source
cs: dle zdroje

en: Add role
cs: Přidat roli

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: About
cs: Popis

en: Regions
cs: Regiony

en: Translate
cs: Přeložit

en: Generate
cs: Generovat

en: Rebuild menu
cs: Znovu sestavit menu

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Uses
cs: Použití

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Add language
cs: Přidat jazyk

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Block Content
cs: Obsah bloku

en: Add content type
cs: Přidat typ obsahu

en: No modules selected.
cs: Nejsou vybrány žádné moduly.

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: Menu depth
cs: Hloubka menu

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Field types
cs: Typy polí

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Detection and selection
cs: Detekce a výběr

en: Requires locale.module
cs: Vyžaduje modul locale.module

en: Add media
cs: Přidat média

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění

en: Install new module
cs: Instalovat nové moduly

en: Install new theme
cs: Instalovat nové téma

en: Database settings
cs: Nastavení databáze

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: Used in views
cs: Použito v pohledech

en: Block types
cs: Typy bloků

en: All caches cleared.
cs: Všechny mezipaměti vyčištěny.

en: Toolbar items
cs: Položky panelu nástrojů

en: Add form mode
cs: Přidat režim zobrazení formuláře

en: Route Name
cs: Jméno cesty

en: Add contact form
cs: Přidat kontaktní formulář

en: Static caches
cs: Statická mezipaměť

en: CSS and JavaScript cache cleared.
cs: Mezipaměť CSS a JavaScriptu vyčištěna.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).

en: Uninstall module
cs: Odinstalovat modul

en: Flush plugins cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť pluginů

en: Flush static cache
cs: Vyprázdnit statickou mezipaměť

en: Flush routing and links cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť směrování a odkazů

en: Flush render cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť vykreslování

en: Plugins cache cleared.
cs: Mezipaměť pluginů vyčištěna.

en: Static cache cleared.
cs: Statická mezipaměť vyčištěna.

en: Routing and links cache cleared.
cs: Mezipaměť směrování a odkazů vyčištěna.

en: Render cache cleared.
cs: Mezipaměť vykreslování vyčištěna.

en: Add media type
cs: Přidat typ média
