Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (60 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: To
dz: ལུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Search settings
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཚུ་སྒྲིག་སྟངས་འབད་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Add vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: Add language
dz: སྐད་ཡིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Add content type
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: No modules selected.
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།
