Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to el translation catalogue (142 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: content
el: ύλη

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Parent
el: Γονέας

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Time
el: Ώρα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Modules
el: Μονάδες

en: Region
el: Περιοχή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Menu
el: Μενού

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Theme
el: Θέμα

en: Components
el: Συστατικά

en: n/a
el: δ/υ

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Files
el: Αρχεία

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: To
el: Προς

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Search settings
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Events
el: Γεγονότα

en: Now
el: Τώρα

en: Class
el: Κλάση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Users
el: Χρήστες

en: Provider
el: Πάροχος

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Source
el: Πηγή

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Definition
el: Ορισμός

en: Limit
el: Όριο

en: Path alias
el: Ψευδώνυμο διαδρομής

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Permissions
el: Άδειες

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: users
el: χρήστες

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Add vocabulary
el: Προσθήκη λεξιλογίου

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: All types
el: Όλοι οι τύποι

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Run cron
el: Εκτέλεση του cron

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Add language
el: Προσθήκη γλώσσας

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ

en: Add content type
el: Προσθήκη τύπου περιεχομένου

en: No modules selected.
el: Καμία μονάδα δεν επιλέχθηκε.

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Detection and selection
el: Ανίχνευση και επιλογή

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών

en: Install new module
el: Εγκατάσταση νέας μονάδας

en: Install new theme
el: Εγκατάσταση νέας θεματικής παραλλαγής

en: Add view mode
el: Προσθήκη τρόπου προβολής

en: Database settings
el: Ρυθμίσεις βάσης δεδομένων

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Used in views
el: Χρησιμοποιείται στα views

en: Block types
el: Τύποι μπλοκ

en: Route Name
el: Όνομα διαδρομής

en: Add contact form
el: Προσθήκη φόρμας επικοινωνίας

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
