Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to jv translation catalogue (93 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: content
jv: kontén

en: Development
jv: Pangembangan

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Parent
jv: Induk

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Icon
jv: Ikon

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Modules
jv: Modul

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Theme
jv: Tema

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Nodes
jv: Node

en: Method
jv: Metode

en: Users
jv: Panganggo

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Logout
jv: Metu

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Themes
jv: Téma

en: Blocks
jv: Blok

en: Add vocabulary
jv: Tambah vokabulari

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Index
jv: Indek

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: Alias
jv: Singlon

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Run cron
jv: Nglakokaké cron

en: Add language
jv: Tambah bāsā

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Add content type
jv: Tambah tipe konten

en: No modules selected.
jv: Ora ānā modul sing dipilih.

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Detection and selection
jv: Detèksi lan seleksi

en: Install new module
jv: Masang modul anyar

en: Install new theme
jv: Masang téma anyar
