Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to km translation catalogue (98 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Parent
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: n/a
km: គ្មាន

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Files
km: ឯកសារ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Count
km: រាប់

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Logout
km: ចេញ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Add vocabulary
km: បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Hide
km: លាក់

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Run cron
km: រត់ cron

en: Uses
km: ប្រើ

en: Add language
km: បន្ថែម​ភាសា

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Add content type
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា

en: No modules selected.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​បានជ្រើស ។

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Detection and selection
km: ការ​រក​ឃើញ និង​ជម្រើស​

en: Install new module
km: ដំឡើង​ម៉ូឌុល​ថ្មី

en: Install new theme
km: ដំឡើង​ស្បែក​ថ្មី
