Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
