Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (69 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Url
mn: Хаяг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Hide
mn: Нуух

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: Add language
mn: Хэл нэмэх

en: Add content type
mn: Агуулгын төрөл нэмэх
