Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to my translation catalogue (60 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Add language
my: ဘာသာအသစ် ထည့်ရန်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ

en: Install new module
my: မော်ဂျူးအသစ်အား တပ်ဆင်မယ်.
