Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to os translation catalogue (43 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: content
os: мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Time
os: Афон

en: Path
os: Фæндаг

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ

en: Modules
os: Модултæ
