Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (71 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: Path
ps: يونلور

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Search settings
ps: امستنې پلټون

en: Media
ps: رسنۍ

en: Users
ps: غړي

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Hidden
ps: پټ

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Source
ps: سرچينه

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Missing
ps: ورك

en: Permissions
ps: اجازې

en: Plugin
ps: لګون

en: Themes
ps: ویینې

en: Translation
ps: ژباړه

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Add vocabulary
ps: قاموس زیاتول

en: Hide
ps: پټول

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Add language
ps: ژبه زیاتول

en: Add link
ps: تړونی زیاتول

en: Libraries
ps: کتابتونونه

en: Add view mode
ps: ليد موډ زیاتول
