Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit

en: Logout
se: Logge eret

en: Hide
se: Čiega

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal

en: Hit
se: Boađus
