Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to si translation catalogue (35 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Permissions
si: අවසර

en: Index
si: පටුන

en: Add language
si: භාෂාවක් ඇතුල් කරන්න
