Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (181 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: License
sk: Licencia

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Parent
sk: Nadradený

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Modules
sk: Moduly

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Components
sk: Komponenty

en: n/a
sk: nie je

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: vocabularies
sk: slovníky

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Add view
sk: Pridať zobrazenie

en: To
sk: Komu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Session ID
sk: ID session

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Nodes
sk: Uzly

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Load
sk: Načítať

en: Method
sk: Metóda

en: Events
sk: Udalosti

en: Now
sk: Teraz

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Original
sk: Originál

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Switch
sk: Prepnúť

en: ago
sk: pred

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Source
sk: Zdroj

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Definition
sk: Definícia

en: Parameters
sk: Parametre

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: terms
sk: termíny

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Username not found
sk: Prihlasovacie meno nenájdené

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: users
sk: používatelia

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation
sk: Preklad

en: Blocks
sk: Bloky

en: Add vocabulary
sk: Pridať slovník

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Hide
sk: Skryť

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
sk: Tu je význam vašich <code>$_SESSION</code> premenných.

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: Switch user
sk: Prepnúť používateľa

en: Number of users to display in the list
sk: Počet používateľov zobrazených v zozname

en: This user can switch back.
sk: Tento používateľ sa môže prepnúť späť.

en: Sort query log
sk: Zoradiť log dotazov

en: by source
sk: podľa zdroja

en: by duration
sk: podľa trvania

en: Slow query highlighting
sk: Označovať pomalé SQL dotazy

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Session name
sk: Názov session

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
sk: Generovať zadaný počet používateľov. Voliteľné - vymaže jestvujúcich používateľov.

en: How many users would you like to generate?
sk: Koľko používateľov chcete vytvoriť?

en: How many nodes would you like to generate?
sk: Koľko uzlov chcete vytvoriť?

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
sk: Rôzne bloky, stránky a funkcie pre vývojárov.

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: Regions
sk: Regióny

en: Translate
sk: Preložiť

en: Generate
sk: Generovať

en: Rebuild menu
sk: Obnoviť menu

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: Instances
sk: Inštancie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Uses
sk: Používa

en: Reinstall
sk: Preinštalácia

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
sk: Pred vytvorením nových používateľov vymazať všetkých starých (okrem používateľa ID 1).

en: Requires path.module
sk: Vyžaduje modul path.

en: Add an url alias for each node.
sk: Pridať URL alias pre každý uzol.

en: Add language
sk: Pridať jazyk

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Block Content
sk: Obsah bloku

en: Add content type
sk: Pridať typ obsahu

en: No modules selected.
sk: Nie sú vybrané žiadne moduly.

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Processing...
sk: Spracovávame...

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Field types
sk: Typy polí

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Detection and selection
sk: Detekcia a výber

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia

en: Install new module
sk: Inštalovať nový modul

en: Install new theme
sk: Inštalovať novú tému vzhľadu

en: Add view mode
sk: Pridať režim zobrazenia

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Slots
sk: Miesta

en: Used in views
sk: Použité v zobrazeniach

en: Block types
sk: Typy blokov

en: Route Name
sk: Názov cesty

en: Add contact form
sk: Pridať kontaktný formulár

en: Static caches
sk: Statická vyrovnávacia pamäť

en: Add media type
sk: Pridať typ média
