Parallel batch processing (1.1.2-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Performance
ca: Rendiment

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Processing...
ca: Processant...
