Parallel batch processing (1.1.2-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Error Message
de: Fehlermeldung

en: Performance
de: Leistung

en: Variables
de: Variablen

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Processing...
de: Verarbeitung läuft …

en: Batch settings
de: Batch Einstellungen
