Parallel batch processing (1.1.2-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Performance
sk: Výkon

en: Variables
sk: Premenné

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Processing...
sk: Spracovávame...
