Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: Performance
es: Rendimiento

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Processing...
es: Procesando...
