Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Drupal
he: דרופל

en: Performance
he: ביצועים

en: Variables
he: משתנים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Processing...
he: בתהליך עיבוד...
