Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Variables
ja: 変数

en: Error message
ja: エラーメッセージ
