Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Processing...
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
