Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Drupal
fa: دروپال

en: Performance
fa: کارایی

en: Variables
fa: متغیرها

en: Error message
fa: پیغام خطا
