Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Variables
ta: மாறிகள்

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
