Parallel batch processing (1.1.4-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Variables
uk: Змінні

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Processing...
uk: Працюю...

en: Batch settings
uk: Пакетні налаштування
