Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: Drupal
ar: دروبال

en: Performance
ar: الأداء

en: Variables
ar: المتغيرات

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Processing...
ar: جارٍ المعالجة
