Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Performance
da: Ydelse

en: Variables
da: Variable

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Processing...
da: Behandler...
