Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Error Message
et: Veateade

en: Performance
et: Jõudlus

en: Variables
et: Muutujad

en: Error message
et: Veateade
