Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Completed
ga: Déanta
