Parallel batch processing (1.0.1-alpha1) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Icon
ht: Ikon

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Filter
ht: Filtre
