Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Variables
hu: Változók

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Processing...
hu: Feldolgozás…
