Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Performance
id: Performa

en: Variables
id: Variabel

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Processing...
id: Memproses...
