Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Performance
lt: Veikimas

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
