Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Performance
pl: Wydajność

en: Variables
pl: Zmienne

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Progress message
pl: Wiadomość postępu
