Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Performance
ru: Производительность

en: Variables
ru: Переменные

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Processing...
ru: Обработка...

en: Progress message
ru: Сообщение прогресса
