Parallel batch processing (1.1.6-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Performance
tr: Performans

en: Variables
tr: Değişkenler

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Processing...
tr: İşleniyor...
