Parameters (1.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Active
ast: Activu

en: Other
ast: Otru

en: Integer
ast: Enteru

en: Blocked
ast: Torgáu
