Parameters (1.0.0-beta2) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: Active
fy: Aktyf

en: Text format
fy: Tekstopmaak

en: Current password
fy: Hjoeddeiske wachtwurd
