Parameters (1.0.0-beta6) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
am: አሁን ያለውን ተጠቃሚ የይለፍ ቃል ለመለወጥ፤ አዲሱን የይለፍ ቃል በሁለቱም መስኮች ላይ አስገባ።

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
