Parameters (1.0.0-beta6) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Other
eu: Bestea

en: Integer
eu: Osokoa

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Values
eu: Balioak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eu: Pasahitza aldatzeko sartu pasahitza berria bi eremuetan.

en: Provide a password for the new account in both fields.
eu: Bi eremuetan pasahitz bat idatzi kontu berriarentzako.

en: - All -
eu: - Dena -

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -

en: Boolean value
eu: Booleano balioa

en: Integer value
eu: Integer balioa

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.
