Parameters (1.0.0-beta8) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Type
ro: Tip

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Other
ro: Altele

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Parameters
ro: Parametri

en: Blocked
ro: Blocat

en: Values
ro: Valori

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Parameter
ro: Parametru

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ro: Pentru a schimba parola curentă, introduceţi parola nouă în ambele câmpuri.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ro: Introduceţi o parolă pentru noul cont.

en: - All -
ro: - Toate -

en: Date and time
ro: Data şi timp

en: Unlock
ro: Deblocare

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Boolean value
ro: Valoare booleană

en: Integer value
ro: Valoare întreagă

en: Text value
ro: Valoare text

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ro: Sunt permise mai multe caractere speciale, inclusiv spațiu, punct (.), cratima (-), apostrof ('), liniuță de subliniere (_) și semnul @.
