Parameters (1.5.0) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Other
eo: Alia

en: Order
eo: Ordo

en: Integer
eo: Entjero

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Blocked
eo: Blokita

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.

en: Provide a password for the new account in both fields.
eo: Provizu pasvorton por la nova konto en ambaŭ kampoj.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
