Parameters (1.6.1) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Options
he: אפשרויות

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Other
he: אחר

en: Order
he: סידור

en: Integer
he: שלם

en: Hidden
he: מוסתר

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Blocked
he: חסום

en: roles
he: תפקידים

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Float
he: צף

en: Global
he: כללי

en: Usage
he: שימוש

en: Values
he: ערכים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Parameter
he: פרמטר

en: Boolean
he: בוליאני

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: Broken
he: שבור

en: - All -
he: - הכל -

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: - Choose -
he: - בחר/י -

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Boolean value
he: ערך בוליאני

en: Integer value
he: ערך מספר שלם

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
he: ניתן להשתמש במספר תווים מיוחדים, כולל רווח, נקודה (.), מקף (-), גרש ('), קו תחתון (_) וסימן @.
