Parameters (1.6.1) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Other
jv: Liyané

en: Order
jv: Urutan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Key
jv: Kunci

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Float
jv: Pecahan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
jv: Kanggo ngganti sandhi panganggo saiki, leboknā sandhi anyar nang field keloroné.

en: Provide a password for the new account in both fields.
jv: Sediaknā tembung sandhi kanggo akun anyar nang field keloroné.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
