Parameters (1.6.1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -
